Україна

Дентіньо (65) Тарас Степаненко (78) Микола Матвієнко (85)

30 травня, Львів, «Україна», 19:30
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

«Шахтар» може набрати найбільшу кількість очок за 3 сезони в чинному форматі турніру з 2 етапами – 83 у разі перемоги у Львові. У чемпіонаті-2016/17 підопічні Паулу Фонсеки фінішували з 80 балами. Безпрограшна серія «оранжево-чорних» у Прем’єр-лізі налічує вже 28 матчів.

У неділю «Шахтар» із рахунком 4:0 переміг у Харкові «Маріуполь»: головним героєм поєдинку став автор хет-трику Дентіньо. Богдан Бутко записав в актив 2 гольові передачі, 17-річний воротар Анатолій Трубін дебютував в основі, а Тете забив 4-й гол в останніх 4 зустрічах.

Безсумнівно, Паулу Фонсека знову застосує ротацію і дасть шанс проявити себе футболістам, що мали менше практики протягом сезону. Чи проведе Іван Ордець, який грав із капітанською пов’язкою проти «Маріуполя», ювілейний, 100-й матч за «Шахтар»? Чи дебютує Валерій Бондаренко? Місце на вістрі атаки залишиться за Дентіньо чи в старті вийде Кайоде? Відповіді на ці запитання дасть заключний виїзд сезону.

«Львів» уже не вирішує жодних турнірних завдань і завершує сезон останнім у верхній шістці. У групі найсильніших команда зазнала 6 поразок поспіль від 23-го до 28-го туру, після чого перемогла «Олександрію» і набрала 1 очко із «Зорею».

Минулого вікенду підопічні Богдана Блавацького вели в рахунку в поєдинку з «Динамо», та пропустили двічі в заключні 15 хвилин і поїхали із Києва ні з чим. Капітан Сергій Борзенко отримав четверту жовту картку і тепер пропустить матч із «Шахтарем».

«Шахтар» 3 рази обігравав «Львів» у чемпіонатах країни, 1 нічия й 1 перемога суперника. Різниця м’ячів: 9–2.

Попередня зустріч у чемпіонаті

4 травня на ОСК «Металіст» «оранжево-чорні» розгромили «Львів». У дебюті Бандура потягнув удари Нема, Коваленка і Тайсона, впорався він й зі спробою Мораеса на 17-й хвилині, та м’яч рикошетом від Альваро влетів у сітку. Гра проходила за тотальної переваги «Шахтаря», і ще 4 голи було забито після перерви: Нем технічно перекинув воротаря, Болбат розкрив вільну зону, Коваленко замкнув передачу Мораеса, а Патрік відзначився з пасу Тайсона – 5:0.