26 листопада, Манчестер, «Сіті оф Манчестер», 22:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

«Шахтар» прибув до Манчестера ввечері 24 листопада. До Англії вирушили 20 футболістів. Крім дискваліфікованого Марлоса з командою не полетіли Тайсон, Дентіньо, Майкон (поза заявкою на груповий етап), Бутко й Бондар. Натомість до попереднього списку потрапив Соломон, який пропустив близько 3 тижнів після травми в грі з «Карпатами» (2 листопада).

У понеділок, 25 листопада, відбулися традиційні передматчеві заходи. «Гірники» потренувались на полі «Сіті оф Манчестер», а головний тренер Луїш Каштру та захисник Микола Матвієнко відповіли на запитання ЗМІ у форматі прес-конференції.

Турнірна ситуація в групі лишає гарні шанси на вихід до плей-оф усім учасникам. «Аталанта», що на 4 очки відстає від «Шахтаря» й загребського «Динамо», цілком здатна повернутися до боротьби за умови перемоги над хорватами в Мілані. Нагадаємо, «оранжево-чорні» прийматимуть команду Гасперіні в заключному турі в Харкові 11 грудня.

У чемпіонаті Англії «Манчестер Сіті» зараз перебуває на 3-му місці. Підопічні Пепа Гвардіоли на 9 очок відстають від «Ліверпуля» і на 1 від «Лестера». «Містяни» цього сезону тричі зазнавали поразок (від «Норвіча», «Вулверхемптона» та «Ліверпуля»). Утім перед домашньою зустріччю із «Шахтарем» вони здобули вольову перемогу над «Челсі»: пропустили на 21-й хвилині, проте перевернули результат ще до перерви (підсумкові 2:1).

У групі Ліги чемпіонів «Сіті» фактично не відчуває жодних проблем. Уже у вівторок манчестерці можуть оформити вихід до плей-оф у разі позитивного результату із «Шахтарем». Англійці з 10 очками лідирують після 3 перемог на старті й виїзної нічиєї з «Аталантою».

Через травму майбутній поєдинок пропускатиме нападник Серхіо Агуеро. Участь Родрі та Давида Сільви, які зазнали ушкоджень у тому самому матчі з «Челсі», під питанням.

У протистоянні з «Манчестер Сіті» в «Шахтаря» 1 перемога та 4 поразки із загальною різницею м’ячів 2–15.

18 вересня в Харкові чемпіон Англії забив 3 м’ячі без відповіді. На 24-й хвилині Марез був першим на добиванні після влучання Гюндогана в штангу, на 38-й уже Ріяд асистував Ілкаю, а крапку «містяни» поставили в контратаці за чверть години до кінця – відзначився Жезус.