6 грудня 2017 р.
ОСК Металіст

Манчестер Сіті

Серхіо Агуеро (90, пен.)

У заключному турі в Харкові й Роттердамі визначиться другий учасник 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від групи F. «Шахтар» випереджає «Наполі» на три очки: щоб не залежати від підсумку паралельної зустрічі, донеччанам необхідна перемога або нічия.

Минулого тижня «оранжево-чорні» двічі здолали «Верес» у двох турнірах та з оптимальним настроєм підходять до надважливого протистояння перед зимовою перервою. Зазначимо, що в трьох останніх поєдинках чотири голи оформив нападник Факундо Феррейра, а в середу аргентинець може провести 100-й матч за «Шахтар».

«Манчестер Сіті» забезпечив собі перше місце в групі, виявившись сильнішим у п’яти попередніх матчах. У чотирьох турах поспіль забивав півзахисник Рахім Стерлінг. Лише «містяни» й ПСЖ мають шанс завершити цей етап зі стовідсотковим результатом.

У неділю підопічні Хосепа Гвардіоли довели виграшну серію в трьох турнірах до 20 перемог. Манчестерці на завершення першого тайму пропустили від «Вест Хема», однак по перерві збільшили темп і зрівняли рахунок (відзначився Ніколас Отаменді), а наприкінці гол Давида Сільви приніс лідерові АПЛ важливі три очки.

У Харкові через дискваліфікацію «МанСіті» не допоможе лідер середньої лінії Кевін де Брюйне. Травмовані Джон Стоунз та Бенжамен Менді.

26 вересня на «Сіті от Манчестер» команди пішли на перерву за рахунку 0:0. Зламати опір «гірників» господарям вдалося завдяки удару де Брюйне з-за меж штрафного в дебюті другого тайму. Донеччани намагалися зрівняти, але на 90-й хвилині блискавичну атаку англійців правим флангом успішно завершив Стерлінг.