Максим Мудрий (18) Петро Величко (87)

Прев'ю

17 жовтня, Щасливе, «Княжа Арена», 11:00
Пряма трансляція на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря»

«Шахтар» U19 в останньому турі в Чернігові не зумів розкрити оборону місцевої «Десни» U19 – 0:0. Після 5 поєдинків підопічні Оскара Ратулутри набрали 10 очок. Юні «гірники» докладуть максимум зусиль, аби скоротити відставання від лідера, який балів ще не втрачав.

Суперник

Минулого сезону «Львів» U19 у 15 зустрічах здобув 5 перемог, 2 завершив унічию й програв у 8. Різниця м’ячів: 21–34. На момент зупинки чемпіонату «городяни» посідали восьму позицію. Поточний сезон «Львів» розпочав із 3 поразок поспіль, поступившись «Колосу» (0:1), «Динамо» (0:1) і «Зорі» (2:5). Проте потім «городяни» розійшлися миром з «Рухом» (1:1), а в перенесеному поєдинку 1-го туру здолали «Минай» (1:0). Із 4 очками «Львів» посідає 10-те місце (різниця м’ячів: 4–8). Гру з «гірниками» через дискваліфікацію пропустить півзахисник Сергій Давидов, вилучений у попередньому матчі.

Історія взаємин

У межах юнацької першості команди вперше зустрілися в сезоні-2018/19 і відтоді провели 3 поєдинки. Усі вони завершилися перемогами «оранжево-чорних» із загальною різницею м’ячів 8–3. Минулого сезону «Шахтар» і «Львів» сходились на полі лише одного разу – «гірники» взяли гору з рахунком 2:1, а всі м’ячі було забито в першому таймі. По перерві «Шахтар» міг збільшити перевагу, однак Георгій Судаков не реалізував пенальті, призначений за фол на Абдуллаєві.