Ліга чемпіонів УЄФА

1 - 0

13 березня 2018 р.
Стадіо Олімпіко

«Шахтар» розпочав підготовку вже наступного дня після перемоги над «Ворсклою». «Гірники» працювали в Києві, а вдень 12 березня прилетіли до Рима. Увечері напередодні гри на «Стадіо Олімпіко» відбулася прес-конференція Паулу Фонсеки й Марлоса, а також відкрите тренування.

Після першої зустрічі із «Шахтарем» «Рома» провела 3 в Серії А. Від «Мілана» підопічні Еусебіо Ді Франческо за аналогією з харківським поєдинком пропустили 2 м’ячі в другому таймі (0:2). Знаковим став матч із «Наполі», що лідирував: на гол Інсіньє в дебюті за хвилину відповів Дженгіз Юндер, у середині тайму Джеко вивів команду вперед, а ближче до кінця влучні удари Едіна й Перотті відкинули всі питання (у підсумку 4:2 на «Сан-Паоло»).

Останньою репетицією перед Лігою чемпіонів для «джаллороссі» виявився домашній розгром «Торіно», причому Манолас, Де Россі та Пеллегріні оформили всі 3 м’ячі в другій половині. Очевидно, що підопічні Ді Франческо, який у Харкові лишився задоволеним тільки одним таймом, мають баланс і готовність працювати на високих обертах усі 90 хвилин.

Опоненти 5 разів зустрічалися в Лізі чемпіонів: 4 матчі за «Шахтарем», 1 раз виграли римляни. Різниця м’ячів: 9–7.

На полі «Роми» команди обмінялись перемогами. Різниця м’ячів: 6–3 на користь господарів.

Попередня зустріч у Лізі чемпіонів

У першому матчі «оранжево-чорним» довелося відіграватись: на 41-й хвилині Юндер після паса Джеко забив важливий для віце-чемпіона Італії гол на виїзді. Перебіг подій цілковито змінився невдовзі по перерві, коли Феррейра скористався довгою передачею Ракицького, пішов від захисника і зрівняв рахунок. На 71-й хвилині Фред відмінно виконав штрафний удар – 2:1. Цей гол виявився останнім, хоча перед фінальним свистком Феррейра ледве не оформив дубль (гостей урятували Алісон та Бруно Перес).