Владислав Шарай (74)

Прев'ю

19 травня, Рівне, «Авангард», 17:00
Пряма трансляція – ОТТ-платформа Setanta Sports

«Шахтар» продовжує очолювати таблицю УПЛ, набравши 63 очки у 26 іграх. На 2 бали позаду донеччан залишається головний конкурент у чемпіонській боротьбі «Дніпро-1», 5 балів становить відставання «Зорі». Підопічні Ігора Йовічевіча демонструють найкращу ефективність атаки й оборони: 60 забитих м’ячів та 18 пропущених. Відзначимо, що гольова серія команди триває вже 25 турів поспіль.

Після перемоги над «Інгульцем» (2:0) у попередній грі «гірники» провели майже тижневий тренувальний цикл на базі «Святошин». Поєдинок з «Вересом» через перебір карток пропустить Артем Бондаренко, а Дмитро Криськів, який мав ушкодження, повернувся до загальної групи й готується до гри.

Суперник

«Верес» має 27 очок і посідає 10-ту позицію в турнірній таблиці. Проте місце в УПЛ на наступний сезон рівняни собі ще не гарантували: якщо від зони вильоту їх відділяють комфортні 5 балів, то від перехідних матчів – лише 1 очко. Звертає на себе увагу результативність команди цього сезону: за кількістю забитих м’ячів підопічні Юрія Вірта поступаються лише топ-5 клубів ліги (різниця голів: 31–38).

Навесні «Верес» відзначився кількома яскравими іграми, найпомітніша з яких – квітнева нічия з «Металістом» з десятьма голами (5:5). При цьому результати «червоно-чорних» залишали бажати кращого, і лише в останній місяць їм вдалося здобути перші перемоги в другій частині сезону: спочатку обіграли «Львів» (3:2), а в минулому турі – «Металіст 1925» (1:0).

Історія взаємин

«Шахтар» і «Верес» провели між собою 12 матчів у чемпіонаті України: 10 перемог на рахунку «гірників», 1 нічия, 1 раз сильнішими були рівняни. Загальна різниця м’ячів: 24–6 на користь донецької команди.

Попередня зустріч

9 листопада 2022 року «Шахтар» і «Верес» зустрічалися на «Арені Львів». Підопічні Ігора Йовічевіча забили по голу в кожному з таймів. На 30-й хвилині Судаков заробив пенальті, який реалізував Михайло Мудрик, а на 65-й з паса Степаненка відзначився Дмитро Криськів. 2:0 – перемога «оранжево-чорних».

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36