Олімпік

Дмитро Бiлоног (55, пен.) Олексiй Гай (81)

31 жовтня, Харків, ОСК «Металіст», 19:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2»

Після перемоги з великим рахунком над «Арсеналом-Києвом» у чемпіонаті, де відрив від «Динамо» наразі становить 5 очок, «гірники» стартують у Кубку України. «Шахтар» – 12-разовий переможець турніру, причому в минулих сезонах клуб здобув цей трофей тричі поспіль.

У дербі не братиме участі дискваліфікований Оларенважу Кайоде. Продовжує відновлювальні тренування Марлос. Та втім, основна кадрова новина – повернення до загальної групи капітана Тайсона.

Нагадаємо, перепустка до наступного етапу розігрується в одному матчі: у разі нічиєї в основний час команди проводять ще 2 тайми по 15 хвилин. Після зустрічі з «Олімпіком» «оранжево-чорні» залишаться в Харкові, де вже 3 листопада прийматимуть в УПЛ київське «Динамо». Квитки в продажу.

«Олімпік» проводить у Прем’єр-лізі 5-й сезон. Протягом цього часу донеччани міцно затвердились в еліті, ставали четвертими й дебютували у кваліфікації Ліги Європи. На початку жовтня клуб залишив головний тренер Роман Санжар, що працював від 2013 року. Команду очолив екс-захисник «Шахтаря» В’ячеслав Шевчук, на чолі з яким відбулося вже 3 матчі (перемога над «Чорноморцем», поразки від «Динамо» та «Ворскли»).

Шлях у Кубку «Олімпік» розпочав місяць тому в 3-му попередньому раунді й здолав «Зірку» в серії пенальті. Найкращий виступ у турнірі датовано сезоном-2014/15: «олімпійці» дісталися півфіналу, вибивши «Реал Фарму», запорізький «Металург», «Ворсклу» і зупинившись на «Динамо».

Крім тренерського протистояння родзинкою стане й зустріч із трьома іншими екс-футболістами «Шахтаря» – Олексієм Гаєм, Антоном Шиндером та Дмитром Білоногом. Також додамо, що в стані «Олімпіка» повернувся до тренувань Антон Кравченко, який пропустив поєдинок із «Ворсклою».

Суперники ще жодного разу не сходились у Кубку. З-поміж 11 матчів УПЛ «гірники» виграли 8, ще 3 завершилися внічию. Забиті м’ячі: 35–9.

У серпні «Шахтар» узяв гору в поєдинку чемпіонату з рахунком 5:2 (хет-трик Жуніора Мораеса, влучні удари Марлоса й Тараса Степаненка).