15 лютого 2022 р.
Regnum Carya

Маріуполь

Андрій Кухарук (41) Артем Холод (58)

Суперником нашої команди виступить «Маріуполь». Гра розпочнеться о 16:00 і буде показана в прямому ефірі на Shakhtar TV на офіційному сайті, в мобільному додатку FC Shakhtar (Google Play та App Store) і на офіційному каналі клубу у YouTube.

«Шахтар» і «Маріуполь» зустрічалися зовсім нещодавно – 28 січня під час першого збору. Тоді Роберто Де Дзербі надав ігровий час 22 футболістам. Команди провели два тайми по 40 хвилин і так і не вразили ворота один одного (0:0). Підопічні Остапа Маркевича організовано захищались, утім у першому таймі Маркос Антоніо пробив у поперечину. По перерві ворота «Маріуполя» захищав Гальчук і врятував команду після ударів Судакова, Тете, Мораеса та Мудрика.

Протягом турецьких зборів маріупольці добре попрацювали над фізичною формою, проводили теоретичні заняття й практикували на полі тактику. У понеділок, 14 лютого, у них спаринг з «Астаною», а вже наступного дня – із «Шахтарем». Імовірно, наставник азовців збалансовано розподілить навантаження між футболістами, щоб такий ігровий графік пішов на користь усій команді.