25 липня, Чернігів, стадіон ім. Ю. Гагаріна, 19:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

Тайсон, що повернувся з відпустки після мундіалю, вже тренується в загальній групі та готується до протистояння з «Десною». До речі, він знайомий із цим клубом за грою чотирирічної давнини. З-поміж нинішнього складу на поле тоді також виходили Тарас Степаненко, Сергій Кривцов й Ісмаїлі.

«Оранжево-чорні» вирушили до Чернігова в середу в першій половині дня. На трибунах стадіону імені Юрія Гагаріна очікується аншлаг.

Суперник

«Десна» дебютує в Прем’єр-лізі поєдинком із чемпіоном країни. Минулого сезону підопічні Олександра Рябоконя посіли третє місце в Першій лізі. У перехідних матчах чернігівці зійшлись із «Зіркою» й після нічиєї 1:1 у Кропивницькому здобули дуже переконливу перемогу на власному полі – 4:0. Леван Арвеладзе, який відзначився в тій грі дублем, улітку став футболістом «Зорі».

Та втім, новачок еліти добре зміцнився під час міжсезоння. Конкуренцію Ігореві Литовці за місце у воротах створить досвідчений Євген Паст, оборонну лінію посилюватимуть Андрій Гітченко, Антон Братков і Сергій Люлька. У півзахисті й атаці слід відзначити трансфери Сергія Старенького, Руслана Кисіля, Дмитра Хльобаса та 35-річного екс-форварда збірної України Олександра Ковпака.

Історія взаємин

Опоненти двічі зустрічалися в Чернігові в межах Кубка країни (перемоги «Шахтаря» 5:2 і 2:0).

Попередня гра

У чвертьфіналі Кубка України – 2013/14 господарі встояли в першому таймі, зберігши нулі на табло. Одразу по перерві Василь Кобін з передачі Едуардо ефектно перекинув голкіпера, а за кілька хвилин сам хорват, вчасно встигнувши на добивання, завершив атаку – 2:0 на користь «оранжево-чорних».