Дніпро-1

Владислав Супряга (82, пен.)

4 березня, Харків, ОСК «Металіст», 19:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

1 березня «Ворскла» на власному полі перервала довгу безпрограшну серію «Шахтаря» в чемпіонаті (48 матчів), що тривала від серпня 2018 року. Проте на розташування сил це вплинуло незначно: «гірники» на 14 очок випереджають «Динамо» і відтепер на 13 – «Зорю».

Кілька футболістів, які мали більше ігрової практики, в неділю дістали відпочинок. Натомість уперше 2020 року 90 хвилин за клуб провів Майкон. Також відзначимо дебют вихованця Академії Артема Бондаренка, що відіграв другий тайм, і вихід наприкінці Фернандо.

Якщо ви бажаєте підтримати «оранжево-чорних» на стадіоні, купуйте квитки на зустріч із «Дніпром-1» онлайн на shakhtar.com і в касах ОСК «Металіст». Також у продажу абонементи на всі домашні матчі чемпіона на другому етапі УПЛ і квитки на поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» – «Вольфсбург» (19 березня).

«Дніпро-1» їде до Харкова, посідаючи в турнірній таблиці 8-ме місце і здобувши стільки ж очок, скільки й «Маріуполь» (22). Восени підопічні Дмитра Михайленка мали серію з п’яти поразок, яку вдалося перервати нічиєю з «Десною». Після обіграно «Ворсклу» та «Львів», однак перед настанням канікул дніпровці поступилися 0:4 «Колосу» і 1:2 «Олександрії».

Сьогодні команда перебуває в гарному психологічному стані. Причина – перемога в попередньому турі над київським «Динамо». Срібний призер трьох останніх чемпіонатів забив гол у роздягальню (Беньямін Вербич із пенальті) й досить довго продовжував вести в рахунку по перерві, проте все змінив вихід на заміну Владислава Супряги, який у відрізок від 71-ї хвилини оформив хет-трик, – 3:1. Єдиним відлунням того матчу зі знаком мінус є дискваліфікація Володимира Польового – його вилучили за рахунку 1:1.

Суперники зустрічалися лише двічі: у півфіналі Кубка України – 2018/19 та в першому колі поточного чемпіонату. Обидва рази матчі завершувалися з рахунком 2:0 на користь «Шахтаря». Голи оформили Дентіньо, Маркос Антоніо, Жуніор Мораес і Тайсон, три з чотирьох забито після 80-ї хвилини.