НСК Олімпійський

Генк

Сіріль Дессерс (90)

10 серпня, Київ, НСК «Олімпійський», 20:30

Тиждень тому в Генку «Шахтар» першим пропустив після точного удару головою Пола Онуачу та пішов на перерву за негативного рахунку, але в другому таймі зміг змінити результат на свою користь. На 63-й хвилині Тете реалізував пенальті, призначений за порушення проти Педріньйо, а на 81-й Ісмаїлі після фірмової передачі Марлоса вискочив з-за спини Муньйоса і в дотик скинув на дальню штангу, куди встиг Алан Патрік.

Між двома матчами з «Генком» команда зазнала першої невдачі, програвши в чемпіонаті «Олександрії» 1:2. Сталося це після трьох перемог на старті сезону. Роберто Де Дзербі кілька разів підкреслив, що з поразки футболістам негайно слід зробити висновки, передовсім у ментальному питанні, віддавати на полі максимум і покращувати ефективність. Це єдиний алгоритм, який може привести до бажаних результатів у чемпіонаті України та Лізі чемпіонів.

До гри готуються 24 футболісти:

воротарі: Шевченко, Пятов, Трубін;
захисники: Додо, Вітао, Кривцов, Марлон, Матвієнко, Конопля, Ісмаїлі, Корнієнко;
півзахисники: Степаненко, Майкон, Маркос Антоніо, Марлос, Тете, Мудрик, Алан Патрік, Судаков, Педріньйо, Коноплянка;
нападники: Дентіньо, Траоре, Сікан.

Усі вболівальники, які бажають підтримати «Шахтар», досі можуть придбати квитки на матч. Вартість – від 70 гривень.

«Генк» у першій грі показав себе дуже небезпечним опонентом, здатним завдати чимало труднощів у всіх лініях. Бельгійці, що напередодні прибули до Києва, серйозно налаштовані на продовження боротьби в Лізі чемпіонів. Оптимізму й упевненості в силах підопічним Джона ван ден Брома надала суботня перемога над «Кортрейком» – вона перша для команди в п'яти матчах цього сезону. До слова, у кожному з них «Генк» обов'язково забивав і жодного разу не поступився з розривом більш ніж в один м'яч.

З «Кортрейком» був такий склад: Вандевоордт, Муньйос, Куеста, Маккензі (Лукумі, 65), Артеага, Гейнен, Ейтінг, Іто (Трезор, 46), Торстведт, Бонгонда, Онуачу (Дессерс, 87). «Генк» програвав 0:1, але в підсумку переміг завдяки двом ідентичним подачам кутових у виконанні Майка Трезора, а забивали Пол Онуачу (головою) і Даніель Муньйос (ногою).