Олександр Зубков (21) Артем Бондаренко (29) Артем Бондаренко (39) Данило Сiкан (42) Артем Бондаренко (65)

Карпати

Євген Підлепенець (25) Амбросій Чачуа (83)

14 вересня, Львів, «Арена Львів», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» у 4 стартових матчах чемпіонату здобув 2 перемоги за 2 поразок та, маючи 6 очок (різниця м’ячів: 9–5), наразі перебуває на 9-му місці в таблиці УПЛ. При цьому «гірники» мають гру в запасі, адже поєдинок попереднього туру з «Кривбасом» був перерваний на 50-й хвилині за рахунку 1:0 на користь донеччан через тривалу повітряну тривогу в Кривому Розі.

Вересневої міжнародної паузи 10 гравців «Шахтаря» виступали за свої національні та молодіжні збірні й повернулися до розташування клубу в четвер. Водночас команда під керівництвом Маріно Пушича від початку тижня ще без збірників готувалася до гри у Львові.

«Карпати» після створення нового клубу вперше вийшли до Прем’єр-ліги. Дебютний сезон львів’яни розпочали нічиєю з «Вересом» (0:0) та гучною перемогою над «Кривбасом» (3:0), після чого зазнали поразок від «Динамо» (1:3) та ЛНЗ (1:2). В останньому матчі підопічні Владислава Лупашка поділили бали з «Ворсклою» (1:1). Таким чином «Карпати» після 5 турів набрали 5 очок (різниця м’ячів: 6–6) та йдуть на 11-й позиції в чемпіонаті. Крім того, галичани упевнено подолали 1/16 фіналу Кубка України, розгромивши «Чорноморець» (3:0).

«Шахтар» та новостворені «Карпати» жодного разу не перетиналися у офіційних матчах, проте 15 березня 2024 року провели у Львові товариську гру. Зустріч завершилася внічию (2:2) – на голи господарів Яна Костенка та Аріельсона «гірники» відповіли дублем Траоре.

Матч «Шахтар» – «Карпати» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Андрієм Коваленком. Асистенти – Володимир Думенко та Ярослав Поважний. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Володимир Новохатній).