21 березня 2021 р. 17:00
ОСК Металіст

Манор Соломон (30) Манор Соломон (56)

21 березня, Харків, ОСК «Металіст», 17:00

У «Шахтаря» цього сезону лишився тільки один турнір – чемпіонат України. Саме золото, що може стати для «оранжево-чорних» п’ятим поспіль, було і є головною метою підопічних Луїша Каштру. Наразі команда на 4 бали відстає в таблиці від «Динамо», однак це і є великий виклик, про що на одній з нещодавніх пресконференцій сказав головний тренер.

У квітні «Шахтар» матиме зустріч у Києві з безпосереднім конкурентом у боротьбі за чемпіонство, проте до неї необхідно підходити без утрат очок – попереду ще 3 матчі. У 2 останніх турах «гірники» обіграли «Олімпік» (1:0) і «Десну» (4:0), тому футболістам у поєдинку зі «Львовом» поставлено завдання перевести позитивні результати у формат нової серії.

Відзначимо, що через підготовку поля «Арени Львів» до матчів збірної України це протистояння прийматиме ОСК «Металіст». «Шахтар» попереднього разу грав у Харкові понад рік тому – 4 березня 2020-го з «Дніпром-1» (перемога з переконливим рахунком 4:1).

«Львів» замикає турнірну таблицю, набравши 12 очок у 16 матчах. Після зимової перерви львів’яни взяли гору в Ужгороді над «Минаєм» (дубль Альваро в першому таймі й підсумковий рахунок 2:1), однак потім зазнали 3 поразок – від «Колоса» (0:2), «Динамо» (1:4) та «Зорі» (0:4).

У чемпіонаті команди провели 9 матчів: 7 перемог у «Шахтаря», 1 у «Львова», 1 нічия. «Гірники» забили 23 голи й пропустили 4.

У грі першого кола «Шахтар» відкинув усі питання щодо переможця вже до середини першого тайму. На 4-й хвилині Коваленко вчасно був на добиванні, на 9-й Маркос Антоніо головою завершив атаку за участю Марлоса та Додо, на 17-й відзначився Дентіньо, а на 18-й Коваленко після передачі Хочолави оформив дубль – 4:0. Шина відквитав один м’яч, а в дебюті другої половини Соломон, скориставшись пасом Маркоса, гарно виконав у правий кут – 5:1.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0