Зоря

Прев'ю

5 травня, Харків, ОСК «Металіст», 19:30
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2»

До центрального поєдинку туру чемпіони країни готувалися на заміській базі «Святошин». Індивідуальна програма в травмованих Івана Ордеця, Олександра Зубкова, Дмитра Гречишкіна й В’ячеслава Танковського. 3 травня «гірники» провели відкрите тренування, а наступного дня прилетіли до Харкова.

У протистоянні із «Зорею» Паулу Фонсека не може розраховувати на дискваліфікованих Марлоса та Оларенважу Кайоде. Водночас команді готові допомогти Тарас Степаненко й Дентіньо, які пропускали гру з «Маріуполем», а також Факундо Феррейра, що працює в загальній групі.

Суперник

Після 29 турів «Зоря» на 4-му місці й змагається за бронзу з полтавцями, які мають на очко більше. Наприкінці квітня підопічні Юрія Вернидуба перемогли «Маріуполь» і «Верес» (в обох матчах забив Іурі, по голу провели Гордієнко та Громов). На фініші чемпіонату на луганчан почергово чекають поєдинки з першою трійкою клубів – «Шахтарем», «Динамо» й «Ворсклою».

У Харкові через дискваліфікації не зіграють В’ячеслав Чечер та Олександр Сваток.

Історія взаємин

У чемпіонаті команди зустрічалися 35 разів. Жодної нічиєї не зафіксовано, 30 перемог у «Шахтаря», 5 – у «Зорі». Різниця м’ячів: 92–22 на користь «гірників».

На власному полі донеччани брали гору 14 разів і тричі поступилися (41–11).

Попередній матч у чемпіонаті

1 квітня в Запоріжжі «оранжево-чорні» видали потужний старт і в першому таймі мали кілька непоганих моментів, однак відмінно в рамці діяв Лунін. Та втім, уже і він не зміг урятувати «Зорю» незадовго до перерви, коли гості провели швидку комбінацію із завершенням Тайсона. На 61-й  хвилині Феррейра замкнув простріл Бутка, а насамкінець Кайоде, що вийшов на заміну, відзначився дебютним голом за «Шахтар» – 3:0.