28 жовтня 2017 р. 17:00
ОСК Металіст

Сталь

Неманья Обрадович (66)

«Гірники» проведуть четверту зустріч протягом 12 днів. Після перемоги в Роттердамі підопічні Паулу Фонсеки зіграли внічию 0:0 із «Динамо» в Києві та здолали в 1/8 фіналу Кубка України «Зорю». У чемпіонаті донеччани випереджають найближчого переслідувача на 7 очок.

Поєдинок у Запоріжжі пропустили Бернард і Марлос: обидва мають бути готові взяти участь у суботньому протистоянні зі «Сталлю». Дискваліфікованих у складі «Шахтаря» немає.

«Сталь» замикає турнірну таблицю Прем’єр-ліги, маючи 9 очок після 13 турів. Кам’янчани двічі перемогли на старті сезону, а потім зазнали поразки від «Шахтаря» – тоді розпочалась їхня безвиграшна серія, що триває досі.

Місяць тому подав у відставку Єгіше Мелікян, якого на посаді головного тренера змінив Микола Костов. Болгарин є добре відомим українським уболівальникам за роботою з донецьким «Металургом» (2008–2010), «Карпатами» й «Таврією». В останніх трьох турах «Сталь» заробила 2 очки: поразка від «Зорі», нічиї з «Вересом» та «Чорноморцем».

Минулий матч кам’янчани провели 25 жовтня в Кубку України. Енергозатратне виїзне протистояння з ФК «Львів» завершилося програшем у серії пенальті.

Суперники 5 разів зустрічались у чемпіонаті. «Шахтар» був сильнішим 4 рази за 1 нічиєї. Різниця м’ячів: 10–4.

На власному полі «гірники» здобули 2 перемоги із загальною різницею 4–0.

Попередній матч у чемпіонаті

Перед 3-м туром «Сталь» мала максимум очок та місце на вершині турнірної таблиці. На стадіоні «Метеор» номінальні господарі повели в рахунку на 9-й хвилині після гола Ореста Кузика. У середині тайму «Шахтар» мав реальні шанси відігратися, проте удар Феррейри головою був неточним, а спробу Бернарда нейтралізував Пеньков. На 45-й хвилині рівність відновив Тайсон. «Оранжево-чорні» атакували весь другий тайм і вже в компенсований час вирвали перемогу: Бланко Лещук прокинув м’яч собі на хід та завдав влучного удару повз голкіпера – 1:2.