Аталанта

Тімоті Кастань (66) Маріо Пашалич (80) Робін Госенс (90)

11 грудня, Харків, ОСК «Металіст», 19:55
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2»

У середу визначаться всі учасники 1/8 фіналу. Від групи С місце в плей-оф достроково застовпив за собою «Манчестер Сіті», а на другу перепустку шанси зберігаються в 3 клубів. І «Шахтарю» (6 очок), і «Аталанті» (4) необхідна перемога. Нічия стане для «гірників» позитивним результатом лише в тому разі, якщо «Динамо» З (5) не переможе «Сіті», а італійців вона не влаштовує категорично.

«Оранжево-чорні» тричі поспіль у Лізі чемпіонів завершили свої матчі внічию. Із загребським «Динамо» підопічні Луїша Каштру двічі вели, потім поступались і зрівнювали рахунок у заключних відрізках, а в 5-му турі з «Манчестер Сіті» відповіли на влучний удар Гюндогана голом Соломона за 13 хвилин. Обидві результативні атаки, завершені Манором у Мілані й Манчестері, власне, забезпечили «Шахтарю» 4 очки з 6.

«Гірники» зранку 10 грудня проведуть відкрите тренування у Святошині, а о 18:30 головний тренер Луїш Каштру та півзахисник Алан Патрік стануть учасниками традиційної передматчевої прес-конференції на ОСК «Металіст». Квитки на вирішальний поєдинок «Шахтар» – «Аталанта» можна придбати в касах стадіону й на shakhtar.com.

«Аталанта» хоч і стартувала в груповому раунді з 3 поразок, проте легко повернулася до боротьби, домігшись нічиєї із «Сіті» (1:1) та перемігши «Динамо» З (2:0). У досить рівному квартеті дебютант Ліги чемпіонів перед останнім туром зберігає всі шанси на вихід до плей-оф.

Востаннє «Аталанта» програвала 23 листопада «Ювентусу» на власному полі (1:3), потім розпочала переможну серію, що зараз налічує 3 матчі. Після «Динамо» З «чорно-сині» взяли гору в поєдинках Серії А з «Брешією» (3:0) та «Вероною» (3:2). Цікаво, що в останній зустрічі вирішальний гол у компенсований час зробила трійка центральних захисників – Паломіно, Толой і Джимшиті.

Італійський клуб прилетить до Харкова у вівторок, 10 грудня, по обіді. О 18:00 бергамаски випробують поле ОСК «Металіст» і проведуть тренування, а о 19:15 Джан П’єро Гасперіні та один з гравців команди поспілкуються з журналістами.

1 жовтня в Мілані «Шахтар» здобув перемогу з рахунком 2:1. Італійці забили першими (на 28-й хвилині Сапата замкнув подачу Хатебура з правого флангу), а до цього дістали право на пенальті (Пятов узяв удар Ілічича з точки). «Гірники» до перерви зрівняли рахунок (Патрік вивів Мораеса сам на сам, і Жуніор скористався своїм шансом) і навіть могли вийти вперед, однак Марлос зі штрафного пробив у поперечину. У другому таймі гарні моменти мали обидві команди, а розв’язка настала в компенсований час, коли Додо втік по флангу й асистував Соломону.