НСК Олімпійський

Зоря

Дмитро Iванiсеня (90)

28 лютого, Київ, НСК «Олімпійський», 17:00

У четвер «Шахтар» оформив вихід до 1/8 фіналу Ліги Європи, мінімально обігравши в Києві «Маккабі» з голом Мораеса з пенальті (загальний рахунок протистояння – 3:0). Підопічні Луїша Каштру працюють у звичному щільному графіку, коли перемикатися з турніру на турнір потрібно блискавично. На відновлення й підготовку до матчу із «Зорею» команда має лише пару днів.

Очікується дуже складний поєдинок, на який додаткова мотивація футболістам не потрібна – перебіг ігор цього сезону сам диктує максимальну концентрацію, тим більше що суперник перебуває в гарній формі і продовжив свою успішну серію. Та й «Шахтар» 5 разів поспіль у офіційних зустрічах залишив свої ворота сухими.

Нагадаємо, що матч «Шахтар» – «Зоря» відбудеться з глядачами. Квитки продаються онлайн на shakhtar.com або в мобільному додатку FC Shakhtar (Google Play і App Store).

«Зоря» очолює групу переслідувачів «Динамо» і «Шахтаря», відстаючи від «гірників» на 7 балів, проте маючи гру в запасі – це поєдинок 10-го туру з «Олімпіком», що не відбувся в листопаді. У 5 останніх матчах луганці домагались максимальних результатів: з «Минаєм» (3:0), «Дніпром-1» (3:1), «Олександрією» (2:0), «Десною» (2:1) й «Маріуполем» (1:0). Перемогу над «Десною» у першій грі після зимової паузи «Зорі» приніс дубль Олександра Гладкого, а в 15-му турі все вирішив єдиний гол іншого нападника – новачка Шахаба.

До поєдинку з «Шахтарем» бронзові призери минулого сезону готуються в тижневому циклі в режимі одноразових тренувань. Дискваліфікованих або травмованих немає – усі без винятку футболісти доступні, тож у головного тренера команди Віктора Скрипника максимально широкий вибір.

«Зоря» – один із клубів, яким «Шахтар» забив у чемпіонатах України понад сотню голів. Загальна різниця м’ячів: 108–31 на користь «оранжево-чорних». Донеччани в 45 матчах перемогли 36 разів, луганці – 6, тричі фіксувалася нічия.

Гра першого кола цього сезону саме й завершилася бойовою нічиєю. «Шахтар» повів у рахунку з голом Марлоса на 17-й хвилині, але «Зоря» моментально відповіла точним ударом Кочергіна. Потім Юрченко реалізував пенальті, призначений після падіння у штрафному Кабаєва. До перерви «оранжево-чорні» могли відновити паритет, та Патрік поцілив у штангу. Гол дозрів уже в дебюті другого тайму: Кривцов головою вколотив м’яч у сітку після корнера – 2:2.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0