Львів U21

Сергiй Топчiй (28)

16 жовтня, Щасливе, «Княжа Арена», 12:00
Пряма трансляція – Shakhtar TV

Після 5 турів «Шахтар» U21 прямує зі стовідсотковим показником у 15 балів. Мабуть, найбільш непростою була остання зустріч із «Десною» U21, коли підопічні Фернандо Валенте продемонстрували характер і волю до перемоги. Поступаючись до 30-ї хвилини 0:2, «гірники» зуміли зламати перебіг гри й узяти гору – 5:2. Хет-трик на рахунку В’юнника, який забив уже 12 м’ячів та очолює бомбардирські перегони. Водночас і самі «оранжево-чорні» з 23 голами демонструють найкращу реалізацію в першості. Проте цього разу голеадор команди не допоможе партнерам. Богдан, що залучався під прапори молодіжної збірної України, здав позитивний тест на коронавірус і зараз перебуває на самоізоляції. З тієї ж причини й Георгій Судаков не братиме участі в матчі.

У «Львова» U21 минулого сезону 8 перемог, 2 нічиї та 11 поразок. При цьому команда продемонструвала одну з найгірших оборон у лізі, пропустивши 45 м’ячів і забивши 32. Нинішнього сезону «золоті леви» підтягнули гру в обороні. У 5 матчах 1 раз узяли гору («Минай», 6:0), 2 звели внічию («Колос», 0:0, «Зоря», 1:1) і ще у 2 поступилися («Динамо», 0:2, «Рух», 0:3). Із 5 очками команда Тараса Мазура посідає 9-те місце в таблиці (різниця м’ячів: 7–6).

Молодіжні склади «Шахтаря» і «Львова» зустрічалися 6 разів: у 5 поєдинках сильнішими були «гірники», 1 завершився внічию, різниця м’ячів: 11–4. Минулого сезону суперники мірялися силами двічі, й обидва протистояння завершились перемогами «оранжево-чорних»: 2:1 на виїзді та 2:0 удома. Остання гра команд відбулася в листопаді минулого року. Перший тайм вийшов безгольовим, і лише в самому кінці підопічним Фернандо Валенте вдалося схилити чашу ваг на свою користь, коли правий захисник Кирило Меліченко протягом 4 хвилин оформив дубль.