Україна

Андрій Борячук (10) Віктор Коваленко (58) Тете (65)

2 листопада, Львів, «Україна», 14:00
Пряма трансляція на телеканалі 2+2

«Шахтар» – беззаперечний лідер чемпіонату. Попри суху нічию з «Олександрією» в попередньому турі відрив «гірників» від «Динамо» досі становить 10 очок. «Оранжево-чорні» більше за всіх забивають (36) і менше за всіх пропускають (6).

У серпні підопічні Луїша Каштру вже грали у Львові та впорались з однойменним клубом з рахунком 2:0. Наразі на іншому стадіоні вони мають зустрітися з «Карпатами». Цікаво, що переможна серія команди з усіма суперниками в цьому місті розпочалася ще за Мірчі Луческу (травень 2016 року) і сьогодні налічує 24 матчі.

«Карпати» на 2 очки випереджають «Ворсклу» та «Львів», що замикають таблицю. У 12 турах «зелено-білі» двічі перемогли, 4 рази зіграли внічию й зазнали 6 поразок. До сезону футболістів готував Олександр Чижевський, на чолі з яким львів’яни провели 6 літніх матчів. Перед 7-м туром на посаду головного тренера було призначено екс-наставника «Олімпіка» Романа Санжара. Він дебютував із домашньої перемоги над «Ворсклою», однак потім «Карпати» поступилися «Дніпру-1», «Колосу» та «Олександрії», розписали мирову в дербі зі «Львовом», а минулого вікенду відібрали очки в «Динамо» (1:1).

Суперники провели 53 поєдинки в чемпіонаті: у 36 сильнішим був «Шахтар», у 9 – «Карпати» і 8 нічиїх за різниці м’ячів 115–36. На полі львів’ян «гірники» виграли рівно половину матчів (13 із 26), 4 рази не виявили переможця і 9 разів поступилися (45–26).

Попередня зустріч у чемпіонаті

4 серпня в межах 2-го туру «Шахтар» здолав «Карпати» в Харкові – 3:0. На 40-й хвилині Марлос після відмінної передачі Патріка вразив ворота Підківки, перед самою перервою Мораес подвоїв рахунок, а на 63-й Ісмаїлі розвернув комбінацію з Марлосом і сам її зрештою й завершив.