1 листопада 2017 р.
ОСК Металіст

Феєнорд

Ніколай Йоргенсен (12)

За три тури «Шахтар» посідає друге місце в групі F. В активі підопічних Паулу Фонсеки 6 очок, на відстані однієї перемоги розташовується «Наполі», а лідирує зі стовідсотковим показником «Манчестер Сіті».

Слідом за тріумфом у Роттердамі «оранжево-чорні» провели кілька матчів у внутрішніх турнірах. У Прем’єр-лізі було зафіксовано нічиї з «Динамо» і «Сталлю», а в кубковому протистоянні із «Зорею» донеччани взяли гору в додатковий час та пройшли до наступної стадії.

Через вилучення в попередній зустрічі із «Фейєноордом» не зіграє Ярослав Ракицький. Відновлюються після травм Максим Малишев та Сергій Кривцов.

Поєдинок у Харкові є надзвичайно важливим для «Фейєноорда» через продовження боротьби в Лізі чемпіонів. Команді Джованні ван Бронкхорста необхідно перемагати, крім того, відсутність очок змушує віддати максимум сил із «гірниками» на виїзді.

Останню гру перед єврокубковим турніром роттердамці, як і «Шахтар», завершили внічию (1:1 із «Родою»). Голом відзначився Стевен Бергхейс. До цього «Фейєноорд» упевнено здолав у Кубку «Свіфт» (4:1), але в чемпіонаті з тим самим рахунком зазнав поразки від «Аякса». Відставання від амстердамців у таблиці Ередивізі тепер складає 5 пунктів, від ПСВ, що лідирує, – 10.

17 жовтня в Роттердамі підопічні Паулу Фонсеки від 8-ї хвилини були змушені відіграватися: Пятов парирував удар Вілени, однак на добиванні виявився Бергхейс – 1:0. До середини тайму рахунок зрівнявся: Фред відмінним пасом урозріз вивів Бернарда сам на сам із Джонсом, і бразилець скористався шансом. А на 54-й хвилині лівий вінгер «гірників» оформив дубль, головою замкнувши подачу Бутка. За кількох небезпечних моментів до фінального свистка цей гол став переможним для «Шахтаря».