Хітрец-Каціян

Шахтар U19

6 листопада, Загреб, «Хітрец-Каціян», 15:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2»

Після 3 зіграних турів ситуація в групі С є такою, що кожна з команд зберігає шанси на вихід до плей-оф. Так, «Шахтар» із 2 очками зараз прямує на четвертому місці, проте від першої сходинки «гірників» відокремлює лиш 1 перемога. Підопічні Андреса Карраско підходять по поєдинку в Загребі в гарному настрої, повернувши собі лідерство в чемпіонаті України. Готові до матчу, навіть попри складний календар, і всі провідні футболісти команди. Не зможе взяти участі в грі тільки вилучений у попередній зустрічі Даніель Егбуджо.

«Динамо» (Загреб) перше коло групового етапу подолало без поразок і наразі очолює таблицю з 5 очками. При цьому команда Ігора Йовичевича після домашньої перемоги над «Аталантою» (1:0) зуміла звести внічию 2 виїзні матчі – з «МанСіті» (2:2) й «Шахтарем» (1:1), діставши таким чином стратегічну перевагу. Протягом останніх 2 тижнів динамівські юнаки провели лише 1 поєдинок – у внутрішній першості мінімально обіграли «Істру».

Перший матч «Шахтаря» U19 і «Динамо» U19 відбувся 22 жовтня на полі «гірників» у Високому. На початку другого тайму Артем Бондаренко реалізував пенальті та вивів господарів уперед, однак уже за 5 хвилин Ніко Янкович рахунок зрівняв – 1:1.