Маріуполь U21

Прев'ю

22 серпня, Щасливе, «Княжа Арена», 15:00
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі

«Гірники» зібрали 4 перемоги в 4 стартових турах і прямують на першому місці в лізі (12 очок, різниця м’ячів: 10–4). При цьому всі зустрічі для підопічних Фернандо Валенте видались напруженими. Минулої суботи «оранжево-чорні» в поєдинку зі «Львовом» уже до перерви вели у 2 м’ячі (забили Олег Очеретько та Андрій Борячук), проте в другому таймі їм вартувало чималих зусиль утримати переможний рахунок (2:1). До матчу з маріупольцями молодіжка «Шахтаря» готується у повному складі (за винятком Богдана В’юнника й Андрія Чирука, які продовжують відновлення). Відзначимо, що безпрограшна серія команди триває ще з минулого сезону і налічує вже 10 матчів.

Суперник

«Маріуполь» U21 улітку пережив зміну тренера (замість Геннадія Орбу приазовців очолив Олексій Гетьман), але наразі перестановка не забезпечила бажаного результату: у 3 матчах 3 поразки із загальною різницею м’ячів 1–9 та останнє місце в таблиці. «Моряки» програли з великим рахунком на виїзді «Колосу» (1:4) і «Карпатам» (0:4), а також мінімально поступились «Олександрії» (0:1), а зустріч 4-го туру з «Динамо» перенесено на вересень. Додамо, що в поєдинку з «гірниками» «Маріуполю» не допоможе  дискваліфікований на одну гру захисник Дмитро Шинкаренко.

Історія взаємин

26 матчів провели «Шахтар» і «Маріуполь» на рівні молодіжних команд. 16 разів сильнішими були «гірники», 4 перемоги в приазовців, 6 нічиїх. Загальна різниця м’ячів: 60–24 на користь «оранжево-чорних», які виграли обидві зустрічі й минулого сезону (3:0 у Щасливому та 2:1 у Маріуполі).