2 - 0

1 жовтня 2017 р. 17:00
ОСК Металіст

Карпати

Перемігши «Зірку» в Кропивницькому, «Шахтар» повернув собі лідерство. Донеччани випереджають найближчого переслідувача на 2 очки і є найрезультативнішими в чемпіонаті (21 забитий м’яч). Поєдинки з «Карпатами» традиційно складаються нелегко, до того ж цього разу «гірники» прийматимуть львів’ян після єврокубкового виїзду до Манчестера.

Сьогодні відбулося відкрите тренування, до початку якого на запитання журналістів відповіли Паулу Фонсека, Богдан Бутко та Алан Патрік. Команді знов готовий допомогти Фред, який пропускав зустріч попереднього туру через дискваліфікацію, однак через перебір жовтих карток на полі не з’явиться Тарас Степаненко.

«Карпати» перед матчем із лідером посідають 10-те місце. В активі «зелено-білих» 8 очок, одним менше в «Сталі», а замикає таблицю з 6 балами «Чорноморець». Щільність у нижній половині досить висока, тому кожна перемога може істотно покращити турнірне становище.

Поточного сезону львів’янам вдалося виграти лише раз: у 4-му турі вдома в «Сталі» (3:1). Уже в наступній зустрічі «Карпати» розбив «Маріуполь», потім було зафіксовано нульові нічиї з єврокубковими представниками України – «Олександрією» та «Олімпіком».

Після поразки 1:6 від «Вереса» клуб попрощався з іспанцем Серхіо Наварро. Виконуючим обов’язки головного тренера призначено Сергія Зайцева. Під його керівництвом «Карпати» два матчі завершили внічию: 0:0 із «Зорею» та 1:1 з «Чорноморцем». Гол із пенальті після повернення до Львова забив екс-форвард «Шахтаря» Олександр Гладкий.

У чемпіонаті команди зустрічалися 48 разів. 31 перемога в «Шахтаря», 9 – у «Карпат», 8 нічиїх. Різниця м’ячів: 96–35.

На власному полі «оранжево-чорні» виграли 20 матчів з-поміж 24. В інших випадках фіксувалася нічия. Різниця м’ячів: 60–10.

Попередня зустріч у чемпіонаті

19 листопада 2016 року в Харкові «оранжево-чорні» повели на 10-й хвилині після гола Срни. Невдовзі «зелено-білі» зрівняли рахунок із пенальті: влучним ударом відзначився Ксьонз. Під завісу тайму право на 11-метровий здобули й донеччани, проте Підківка парирував удар Дарійо з точки. По перерві «Шахтар» атакував і домігся свого на 77-й хвилині, коли Феррейра головою замкнув черговий навіс капітана з правого флангу – 2:1.