Дентіньо (31) Марлос (37)

Прев'ю

18 серпня, Львів, «Арена Львів», 19:30
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

Лише «Шахтар» у новому чемпіонаті прямує без утрат очок: підопічні Луїша Каштру перемогли «Олександрію» (3:1), львівські «Карпати» (3:0) та київське «Динамо» (2:1). Жуніор Мораес і Марлос, чиї голи визначили позитивний підсумок у класико, забивають 2 тури поспіль. Серія команди без поразок у чемпіонаті триває вже понад рік та налічує 32 поєдинки.

У неділю центральний захисник Сергій Кривцов може провести 150-й матч за «Шахтар». У новому сезоні він брав участь в усіх іграх. А завдання команди загалом – зміцнити свою серію: у 5 останніх зустрічах зі «Львовом» у чемпіонаті в неї немає пропущених м’ячів.

Суперник

«Львів», який минулого сезону без особливих успіхів змагався на другому етапі у верхній шістці, розпочав новий чемпіонат із перемоги на полі чернігівської «Десни» (2:1). Однак потім був домашній прийом «Динамо» з поразкою 0:3 та бойовий поєдинок у Полтаві з «Ворсклою», де опоненти постійно обмінювались голами, проте вирішальний у компенсований час забили господарі.

Богдан Блавацький, що очолив команду у квітні, влітку продовжив свою роботу. Керівництво ставить завдання знову потрапити до топ-6 і поборотися за місце у єврокубках. Після 3 стартових турів львів’яни перебувають на 10-му місці й пропустили більше за всіх (7 м’ячів). У разі невдачі із «Шахтарем» їх можуть випередити «Карпати» або «Олімпік», які в неділю зустрінуться в очному протистоянні.

Історія взаємин

«Шахтар» 4 рази переміг «Львів» у чемпіонаті, по разові матчі завершувались унічию та на користь суперника. Баланс м’ячів: 12–2.

Попередня зустріч в УПЛ

«Шахтар» завершував минулий сезон виїзною грою зі «Львовом». Жодної турнірної мотивації заключний тур для «гірників» не мав, але команда однаково у звичній манері домінувала від старту. Дентіньо пробив вище, Сіпріано змусив попрацювати Сарнавського, Соломон не влучив у площину – ось основні моменти чемпіона в першому таймі, що завершився з нулями на табло. По перерві Дентіньо з передачі Коваленка вразив ворота господарів, а потім Степаненко й Матвієнко оформили великий рахунок 3:0.