Нiка

Марлос (26) Віктор Коваленко (87)

15 вересня, Олександрія, «Ніка», 14:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2»

«Шахтар» лідирує в чемпіонаті і вирушить у гості до одного з найближчих переслідувачів. «Оранжево-чорні» випереджають «Олександрію» на 2 очки.

Команда Паулу Фонсеки набрала хороший хід перед двотижневою паузою, здобувши 4 перемоги поспіль («Ворскла», «Львів», «Олімпік», «Маріуполь»). Відзначимо, що 11 футболістів днями повернулися зі своїх збірних. Дискваліфікованих перед 8-м туром немає.

«Олександрія» впевнено розпочала чемпіонат і сьогодні посідає 2-ге місце. Лише раз підопічні Володимира Шарана не заробили балів: 5 перемог, 1 нічия та 1 поразка.

Цікаво, що в усіх успішних поєдинках олександрійці залишили свої ворота без пропущених м'ячів: «Карпати» (2:0), «Зоря» (1:0), «Десна» (2:0), «Арсенал-Київ» (1:0), «Ворскла» (2:0). У 7-му турі вони показали характер, двічі пропустивши від «Львова» до перерви, але звівши результат до нічиєї (голами відзначилися Василь Грицук та Артем Сітало).

Перерву «Олександрія» заповнила спарингом із «Ворсклою». 8 вересня контрольний матч у Полтаві завершився з рахунком 5:4 на користь господарів.

Команди провели 14 зустрічей в УПЛ. 12 перемог у «Шахтаря», 1 – в «Олександрії» та 1 нічия. Сумарна різниця м'ячів: 29–11.

В Олександрії «гірники» не програвали: +6=1–0 за різниці 14–8.

Попередній матч у чемпіонаті

17 листопада 2017 року олександрійці сенсаційно взяли гору в Харкові. Усі голи було забито в першому таймі. На 15-й хвилині Полярус вивів своїх уперед, Бернард швидко відновив рівновагу на табло, та на 27-й хвилині Полярус після скидання Грицука оформив дубль – 1:2.