30 липня 2021 р. 19:00
Арена Львів

Лассіна Траоре (73) Дентіньо (85) Педріньйо (90)

30 липня, Львів, «Арена Львів», 19:00

Минулого тижня «Шахтар» успішно стартував у чемпіонаті України перемогою над «Інгульцем». Свій перший м'яч за новий клуб з передачі Манора Соломона забив нападник Лассіна Траоре. А другий гол у тому матчі в комбінації за участю Тараса Степаненка оформив Алан Патрік. Загалом же «оранжево-чорні» володіли цілковитою перевагою, контролювали м'яч більшість часу, створювали моменти й могли виграти зі значно більшим рахунком, ніж 2:1.

Для Роберто Де Дзербі майбутній поєдинок – перший виїзний на чолі «Шахтаря». Напередодні ввечері команда, здавши тести на коронавірус і отримавши негативні результати, прилетіла з Києва до Львова. У списку 23 футболісти:

воротарі: Шевченко, Пятов, Трубін;
захисники: Додо, Вітао, Марлон, Матвієнко, Конопля, Ісмаїлі, Корнієнко;
півзахисники: Степаненко, Майкон, Маркос Антоніо, Марлос, Тете, Бондаренко, Соломон, Мудрик, Алан Патрік, Педріньйо;
нападники: Дентіньо, Траоре, Сікан.

Відзначимо, що в п'ятницю 50-й матч за «Шахтар» у чемпіонаті може провести Додо.

Минулий чемпіонат «Львів» завершив на 8-му місці. А новий сезон команда відкрила домашнім поєдинком з «Маріуполем» і завершила його внічию 1:1. У дебюті Кулаков вивів гостей уперед, а після закінчення 30 хвилин гри Ременяк зрівняв рахунок. За показником очікуваних голів (xG) львів'яни перевершили свого суперника (1,7 проти 0,67), пробивши 16 разів (4 в площину) і допустивши 6 ударів по своїх воротах (2 в площину), хоча в контролі м'яча перевага була за маріупольцями. Показово, що всі 5 замін Анатолій Безсмертний провів після 81-ї хвилини.

З 10 матчів «Шахтар» виграв 7. У «Львова» 2 перемоги, а ще 1 поєдинок завершився нічийним результатом. «Гірники» забили своєму опонентові 25 м'ячів і пропустили 7.

21 березня «Львів» сенсаційно обіграв «Шахтар» на харківському ОСК «Металіст». Від перших хвилин команди обмінювалися моментами, а на 24-й львів'яни повели – Альваро в дотик завершив старання Шини. Соломон швидко зрівняв рахунок красивим обвідним ударом. У дебюті другого тайму суперник забив (Нич), «гірники» знову відігралися (Соломон), а вирішив результат матчу гол з пенальті – його на 73-й хвилині оформив Шина. У компенсований час Соломон міг зробити хет-трик і забезпечити нічию, проте м'яч трохи розминувся зі штангою.

14 Інгулець 17 3 4 10 13 28 13
15 Минай 18 1 7 10 12 30 10