Жанюель Белосян (119, а/г)

Прев'ю

23 лютого, Ренн, «Роазон Парк», 22:00
Пряма трансляція – Megogo

Зустріч команд у Варшаві завершилася перемогою «гірників» – 2:1. У першому таймі підопічні Ігора Йовічевіча забезпечили собі комфортний гандикап: на 11-й хвилині Дмитро Криськів відкрив рахунок, а за мить до перерви Артем Бондаренко подвоїв перевагу, реалізувавши пенальті, зароблений Коноплею. На початку другої половини французи зусиллями Токо-Екамбі відіграли один м’яч, проте на більше не спромоглися.

Кадровий потенціал «Шахтаря» за останній тиждень не змінився – усі, хто брав участь у першому матчі, здорові й готуються до гри на «Роазон Парк», а усього Ігор Йовічевіч привіз до Ренну 28 футболістів. За відсутності поєдинків УПЛ «оранжево-чорні» встигли провести кілька тренувань у Варшаві, а у вівторок прибули до Франції.

Суперник

«Ренн» між двома зустрічами із «Шахтарем» провів черговий матч французької Ліги 1 – минулої неділі на домашньому полі команда Бруно Женезіо здобула перемогу над «Клермоном» (2:0). Героєм поєдинку став 21-річний нападник Арно Калімуендо, який оформив дубль, забивши в кожному з таймів. Слід відзначити, що наставник «руж-нуар» надав відпочинок кільком гравцям основи: Гуїрі, Трюффе, Угочукву та Доку вийшли на заміну лише в останні 15 хвилин гри.

Історія взаємин

Це буде третя зустріч «Шахтаря» і «Ренна» у єврокубках – дві попередні завершувалися мінімальними перемогами донеччан. У груповому раунді Кубка УЄФА – 2005/06 «гірники» завдяки голу Елано виграли на «Роазон Парк» (1:0), друга очна дуель тиждень тому у Варшаві також залишилася за «оранжево-чорними» (2:1).

Матч «Ренн» – «Шахтар» обслуговуватиме бригада арбітрів із Німеччини на чолі з Тобіасом Штілером.