2 вересня 2022 р. 17:00
Україна

Юхим Конопля (78)

2 вересня, Львів, «Україна», 17:00

«Шахтар» розпочав сезон нічиєю з «Металістом 1925» (0:0), а потім завдяки голу Артема Бондаренка обіграв новачка Прем'єр-ліги «Кривбас» (1:0). Це перша перемога «гірників» у офіційних матчах під проводом Ігора Йовічевіча. До речі, безпрограшна серія команди в УПЛ налічує вже 17 матчів – 14 перемог і 3 нічиї.

Зазначимо, що в поєдинку з криворіжцями взяв участь Олександр Зубков, який повернувся до клубу. На жаль, не обійшлося без кадрових утрат: захисник «оранжево-чорних» Віктор Корнієнко зазнав серйозної травми, через яку тепер пропустить близько 6 місяців. Також невелике ушкодження в Сергія Кривцова.

Інші футболісти «Шахтаря» протягом останніх днів готувалися до гри проти «Руха». У Львові до команди приєднались буркінійський форвард Лассіна Траоре та новачок донеччан Мар'ян Швед. Нагадаємо, після поєдинку чемпіонату «гірники» вирушать до Німеччини на матч групового етапу Ліги чемпіонів із «Лейпцигом».

«Рух» свій третій сезон в УПЛ розпочав не найкращим чином: підопічні Леоніда Кучука поступилися в стартових турах «Металісту» (1:2) та «Колосу» (0:2). Поєдинок із харків'янами є примітним тим, що тричі переривався повітряними тривогами і в підсумку тривав 4 години 27 хвилин.

Цього літа «Рух» досить скромно поводився на трансферному ринку. Зберігши кістяк складу, включаючи легіонерів Соломона й Таллеса, команда посилилась лише одним новачком – ним став експівзахисник «Львова» Олексій Довгий.

У чемпіонаті України суперники зустрічалися тричі: 2 перемоги «Шахтаря», 1 нічия. Загальна різниця м'ячів: 5–1 на користь «гірників».

20 листопада 2021 року на НСК «Олімпійський» у Києві «Шахтар» обіграв «Рух» 2:0. Увесь матч проходив з відчутною ігровою перевагою «гірників», проте реалізувати свої моменти їм вдалося лише наприкінці поєдинку. На 86-й хвилині Маркос Антоніо потужним ударом з-за меж штрафного поклав м'яч точно у дев'ятку й відкрив рахунок, а на 88-й він вивів до воріт Тете, який і оформив остаточний результат.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36