НСК Олімпійський

Металіст 1925

23 серпня, Київ, НСК «Олімпійський», 13:00
Пряма трансляція: Setanta Sports

«Шахтар» проведе перший офіційний матч за останні 8 місяців. Після початку повномасштабної війни в Україні клуб зіграв 13 благодійних зустрічей Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine у різних країнах Європи, серед яких поєдинки з «Ромою» та «Аяксом». Також протягом цього часу значно змінився склад команди: влітку до донеччан долучилися хорват Джурасек, бразилець Тейлор, українці Тотовицький, Михайліченко, Зубков, Петряк, повернулося з оренди чимало молодих вихованців клубної Академії.

Головним тренером «Шахтаря» у липні став хорватський фахівець Ігор Йовічевіч, під керівництвом якого «оранжево-чорні» провели збори в Нідерландах і Словенії. Останній тиждень перед стартом сезону «гірники» тренувалися в Києві.

«Металіст 1925» готується розпочати свій другий сезон в УПЛ. Під керівництвом легендарного ексгравця й тренера «Шахтаря» Валерія Кривенцова харків’яни гідно виглядали в минулому чемпіонаті, на момент зупинки якого посідали 10-те місце в таблиці. Влітку клуб також пережив серйозні кадрові зміни, залишившись без своїх лідерів Криськіва, Марлісона й Батюшина. Посилення шукали в нижчих лігах, серед інших підписавши вихованців Академії «Шахтаря» Рудавського, Чирука, Дудіка та запросивши молодого бразильця Вендела.

Цікаво, що «Металіст 1925» став найуспішнішою командою УПЛ у літнє міжсезоння: у 9 спарингах у харків’ян 8 перемог та 1 нічия за загальної різниці м’ячів 27–4.

Команди зустрічалися лише раз. Минулого чемпіонату «Шахтар» переміг «Металіст 1925» на НСК «Олімпійський» з рахунком 2:0. Перший тайм суперники завершили без забитих м’ячів, та вже на 49-й хвилині після подачі з кутового й скидання Кривцова рахунок відкрив Тарас Степаненко. Закріпити перевагу вдалося на 80-й хвилині, коли з передачі Матвієнка відзначився Лассіна Траоре.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36