2 - 4

25 листопада 2017 р. 17:00
Динамо ім. В. Лобановського

Факундо Феррейра (6) Факундо Феррейра (39, пен.) Бернард (57) Фред (74)

Поєдинок першої й третьої команд таблиці є центральним у турі. «Гірникам», які випереджають «Динамо» на чотири очки, необхідна перемога. «Шахтар» – найрезультативніший у чемпіонаті (31 м’яч), однак у попередній грі з «Олександрією» донеччанам вдалося забити лише раз.

У матчах з «Олександрією» й «Наполі» Паулу Фонсека поставив на один і той самий варіант стартового складу. Не виключено, що деякі точкові зміни буде зроблено в майбутньому донецькому дербі. Напередодні за окремою програмою тренувався Богдан Бутко, а Сергій Кривцов та Максим Малишев продовжують працювати під керівництвом фізіотерапевтів.

До 19 листопада «Олімпік» поступався в чемпіонаті тільки «Шахтарю» і «Динамо». У 16-му турі підопічні Романа Санжара двічі пропустили від «Чорноморця» в другому таймі й лише в компенсований час відповіли голом Зураба Очігави.

Завдяки осінній серії з трьох перемог та трьох нічиїх суперник «гірників» розташувався на третьому місці, випереджаючи «Верес» і «Ворсклу» на три очки. «Олімпік» відмінно проводить домашні матчі: на стадіоні «Динамо» імені Лобановського донеччани забивають у 5 іграх поспіль.

Через перебір жовтих карток на полі не з’явиться півзахисник Андрій Богданов.

У «Шахтаря» шість перемог над «Олімпіком» і три нічиї за різниці забитих та пропущених 26–5. У гостях «гірники» одного разу втратили очки й тричі взяли максимум (13–3).

Попередня зустріч у чемпіонаті

У серпні на ОСК «Металіст» чемпіони домінували від стартового свистка й до середини тайму повели в рахунку: Феррейра головою замкнув подачу стандарту. До перерви воротам «Олімпіка» ударами здалеку загрожували Ракицький і Степаненко, проте засмутити Махарадзе вдруге вдалося на 57-й хвилині, коли Марлос, якого збили в штрафному, самотужки реалізував пенальті – 2:0.